ortopeda Łódź
ortopeda na nfz Łódź

Operacja biodra

NZOZ MEDAB Łódź to zdecydowanie najlepszy wybór w przypadku osób, którym potrzebna jest operacja biodra. Endoprotezoplastyka stawu biodrowego to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zniszczonego stawu i zastąpieniu go wewnętrzną protezą. Jest to operacja wymagająca doświadczenia oraz precyzji, dlatego najlepiej skorzystać z usług ośrodka, w którym zatrudniani są wybitni fachowcy. Dzięki wybraniu NZOZ MEDAB Łódź można nie tylko zyskać pewność, że operacja biodra przebiegnie bez komplikacji, ale także, że czas rekonwalescencji będzie możliwie jak najkrótszy.

Cel operacji

Endoprotezoplastykę stawu biodrowego wykonuje się w celu usunięcia dolegliwości bólowych stawu biodrowego oraz przywrócenia jego prawidłowych funkcji ruchowych. Operacja biodra pozwala choremu odzyskać możliwości lokomocyjne, jak również ułatwić wykonywanie wielu czynności dnia codziennego związanych z samoobsługą. Po zabiegu pacjent ma możliwość nie tylko swobodnego poruszania się, ale nawet rekreacyjnego uprawiania sportów czy powrotu do pracy zawodowej.

Operacja biodra Łódź

Operację biodra warto wykonać w MEDAB Łódź, Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej z wieloletnim doświadczeniem z zakresu chirurgii urazowej świadczącym kompleksową usługę ortopedyczną. W zakładzie zatrudniani są wyłącznie wybitni specjaliści, którzy swoją pracę wykonują z pasją i pełnym zaangażowaniem, dbając przede wszystkim o zdrowie i komfort pacjenta.

Zabiegi operacji biodra wykonywane są w dogodnym dla pacjenta terminie.

zabieg operacji biodra zabieg operacji biodra zabieg operacji biodra